Aishwarya Rai Bachchan

Aishwarya Krishnaraj Rai

8,1
2 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aishwarya Rai Bachchan

Bardzo miła dla oka. Nie zawiodłam się jeszcze na żadnym filmie, w którym grała. Pięknie tańczy i doskonale pasuje do bollywoodzkiego kina. Jak dla bardzo utalentowana osoba. Szalenie fotogeniczna.

użytkownik usunięty
l_ivia

Tak, ale z charakteru nie jest fajną osobą z tego, co mi się o niej słyszało... ale to aktorka, więc chyba życie prywatne się nie liczy...
Dla mnie i tak najpiękniej tańczy Madhuri!

Dlaczego mówisz,że Aishwarya "z charakteru nie jest fajną osobą" ?
Z tego co czytałam w wywiadach i wypowiedziach innych aktorów to jest wręcz odwrotnie.
To jedna z wypowiedzi aktorki, gdy obchodziła swoje trzydzieste trzecie urodziny zaraz po zamążpójściu:
"Urodziny spędzę z Abhishekiem i rodzicami (Amitabhem i Jayą Bachchan). Abhishek kręcił wczoraj w Agrze reklamę, więc razem z mamą do niego dołączyłyśmy. Dzisiaj przyjechał też tata. Można więc powiedzieć, że to idealne urodziny w pobliżu Taj Mahalu. Nie możemy wejść do środka - widzieliście jakie tam są tłumy? Jeszcze dziś wracamy do domu. Moje urodziny były wyjątkowe. Ktoś wysłuchal moich modlitw. Szkoda tylko, że moi rodzice nie mogli przyjechać. To moje pierwsze urodziny po zamążpójściu, dlatego są takie wyjątkowe. Ale poza tym wszystko jest tak jak zawsze - spędzam czas z ludźmi których kocham i to jest dla mnie największa radość. Przebywanie z trojgiem ludzi, którzy są mi bardzo bliscy sprawia, że moje życie jest pełne. Bóg był wobec mnie łaskaw. Bycie zakochanym i to z wzajemnością daje poczucie spełnienia. Rodzice mojego męża również mnie pokochali, a ja ich. Jesteśmy szczęśliwą rodziną."
Czego więc można życzyć królowej piękności na urodziny?
"Pobłogosławcie mnie, i życzcie jak najlepiej. Poza tym, Bóg dał mi już wszystko."

To wyjaśnienie do "kłótni" Shah Rukh Khana :

Dobre relacje pomiędzy Aish and Srk w przeszłości skończyły się na planie filmu „Chalte Chalte” w czasie którego zdarzały się często kłotnie tworzone przez ówczesnego chłopaka Aish – Salman’a Khan’a, film zakończył się odejściem Aish z planu filmowego, a także z życia Salman’a. Rola natomiast została przekazana Rani Mukherjee.

Aish przełamała lody, miejmy nadzieję że ujrzymy ją jeszcze w jakiejś produkcji z Srk.

Wspólne zdjęcie na premierze "Drony":
http://www.bollywoodmantra.com/albums/events/movie-premiere/drona-movie-premiere /shahrukh-khan_gauri-khan_abhishek-bachchan_aishwarya-rai_aryan-khan_suhana-khan ___54630.jpg

Abishek o Aishwaryi w jednym z wywiadów:

"Jest tak wiele rzeczy które kocham w Aishwarya. Jest bardzo ludzka, “nie udawana” I zwyczajna. Prosta dziewczyna która wciąż się śmieje I to jest właśnie bardzo czułe” mówi zakochany.

Czy Ash zmieniła coś w nim?

"Tak, stara się żebym jadł zdrową żywność ponieważ wie że mam niezdrowe nawyki” śmieje się.

Plotka czy też prawda o związku Ash z Salmanem :

"... a teraz wieści które wstrząsneły mną do żywego ......
powołuję sie na żródło http://www.bollyspice.com/features/view … stars.html
związek Salman-Aishwarya, dzięki Bogu już skończony .
Salman za czasów bycia z Ash był w stosunku do niej ... jak to określić -BRUTALNY- dosłownie BIŁ JĄ !!!! kiedyś na jakimś rozdaniu nagród Ash pojawiła sie z podbitym okiem i siniakami !!!( mówiła wtedy ze "upadła")
kiedy indziej, na planie Kuch Naa Kaho podobno popychał ją i wjechał w jej samochód !!! nie mówiąc już o tym że w innym artykule, podają iż notorycznie ubliżał Jej, podczas JEJ planów filmowych!!!
Ponoć Aishwarya miała zagrać główną rolę w filmie "Saawaryia",ale odmówiła ze względu na to,że grał tam Salman Khan.

Uważam,że Aishwarya jest naprawdę miłą i sympatyczną osobą, a tylko media robią z niej "zimną i pustą lalkę". Dziewczyna jest bardzo inteligentna i ma swoje poglądy, których się trzyma i to pewnie dlatego.

Pozdrawiam

Lucjana

Aishwarya: "To będzie coś wspaniałego, ale nie bez mojego ojca"

Aishwarya Rai została odznaczona francuskim Orderem Sztuki i Literatury, jednak zdecydowała, że nie przyjmie tego zaszczytu dopóki jej ojciec nie powróci do zdrowia.
Aishwarya powiedziała: „Dziękuję, ale nie teraz”. Słowa te skierowała do francuskiego rządu, gdy ten poinformował ją o tym, że przyznano jej drugą, największą nagrodę
, jaką został odznaczony także Shahrukh Khan.
Aktorka powiedziała: „Chciałabym aby cała moja rodzina – czyli moi rodzice, brat, bratowa, mój mąż i jego rodzice, siostra i szwagier – byli obecni. Mój ojciec nie czuje się dobrze, a ja bardzo chcę, aby był obecny w tym tak ważnym dla mnie momencie”.
„To będzie coś wspaniałego, ale nie bez mojego ojca!”
Teraz tata Ash powrócił już do zdrowia dlatego też zawiadomiła francuski rząd aby ten przygotował ceremonię.
Powiedziała: „Mojego ojca czeka długi lot. Ma całą listę nakazów i zakazów ale jest tego wart, nie sądzicie?”
Gratulacje Ash!

Źródło:
www.bollywood.celebden.com

Lucjana

Aishwarya Rai, która jest znana ze swoich etycznych i nieugiętych decyzji, jeszcze raz sprawiła, że jesteśmy z niej dumni.
Aktorka odmówiła ostatnio zostania twarzą międzynarodowej firmy kosmetycznej w reklamie kremu rozjaśniającego cerę. Powodem odmowy było to, że nie chce reklamować kremu rozjaśniającego w kraju, który opanowała obsesja jasnej skóry.
Kiedy Aishwarya odmówiła, firma zaproponowała kontrakt Sonam Kapoor. Teraz Sonam przedstawiana jest jako młoda twarz przemysłu kosmetycznego. W tym świetle Aishwarya może być postrzegana jako stara twarz.
Jednakże nie ma to nic wspólnego z wiekiem.
Nasze źródło wyjaśnia:
"Chodziło o to, że był to właśnie krem rozjaśniający. Aishwarya powiedziała, że nie chce promować tego kremu, zwłaszcza w Indiach, gdzie kolor skóry jest wielką sprawą. Nigdy nie będzie reklamować produktu, który dyskryminuje na podstawie koloru skóry. Nasze społeczeństwo jest pełne uprzedzeń i Ash zrobi wszystko, żeby je ograniczyć."
"Kiedy Ash odmówiła, firma zwróciła się do Sonam. Potrzebowali indyjskiej twarzy do tej reklamy i Sonam była idealnym wyborem."
Aishwarya odmówiła komentarzy, ponieważ jest związana kontraktem.
Ale w związku z jej reakcją źródło dodaje:
"Takie historie rzadko ją poruszają. Aishwarya kieruje się przede wszystkim etyką. Nie reklamuje produktów, jeżeli w nie nie wierzy. Ostatnio proponowano jej fortunę za zastąpienie Rani Mukherjee w reklamie popularnego repelentu przeciwko komarom, ale odrzuciła ofertę."

To dowód na to,że Aishwarya Rai nie robi czegoś do pieniędzy czego nie uważam za stosowne.

użytkownik usunięty
Lucjana

Przepraszam, ale kłótnię Ash&SRK zakończył właśnie Shahrukh mówiąc... "Chyba jestem ci winien przeprosiny..."-chodziło o "CC", ponieważ na urodzinach Salmana nic nie powiedział.

Jeżeli chodzi o "CC" to Nie poszło o Salmana tylko o to, że wcześniejsze produkcje Shahrukha odniosły klapę, byli w długach, musieli zmienić aktorkę, bo kolejnej klepy Shahrukh by już nie wytrzymał<wpadł by w gorsze długi z których mógłby nie wyjść>

Ciosem w plecy z jej strony było nie zaproszenie Khanów na wesele... sama się tym ośmieszyła... do tego nie zaprosiła Rani, choć jest ona przyjaciółką jej męża, podkreślam, przyjaciółką tylko... za niedługo Bachchanowie do nikogo się nie będą odzywać, bo urazili Księżniczkę AIshwarye!

W internecie nie ma wzmianki o podbitym oku, mówiła, że się nad nią znęcał jednak tego nie udowodniono... tak samo jak jej dowody przedstawione w sadzie na temat tego, że Salman Khan zadaje się z bombajską mafią... okazały się fałszywe.

A co do tych reklam to każdy tak mówi... Shahrukh Khan tez tak mówi, a wszyscy wiedzą, że także ma wady... zresztą podsumowując któż nie ma wad?

Wiesz ja czytałam w jednym z wywiadów, że cały ślub organizował tata Abhiego. Młodzi nie wiele zmieniali, ponieważ Abhi bardzo szanuje i kocha swoich rodziców, dlatego też dał im "wolną rękę", a Ash poszła za jego przykładem (Wiele razy Abhi mówił w swoich wywiadach jak podoba mu się to, że jego żona kocha jego rodziców)
Big B wypowiedział się, że wesele było "skromne" (no to ciekawe jak wygląda huczne) i nie mógł zaprosić wszystkich, których by chciał (swoją drogą Hrithik też nie został zaproszony, bo Ambitach ma do niego uraz za te pocałunki w "Dhoom 2" :/)
Dodatkowo babcia Abhiego została podczas wesela przewieziona do szpitala i zaraz po uroczystości młoda para jechała po szpitala.
Według mnie ojciec Abhiego ma bardzo dużo do powiedzenia w tym małżeństwie. Jak masz ochotę to poczytaj sobie wywiady. Podobno Abhi chciał zrezygnować z aktorstwa po którejś z kolei porażce, ale ojciec mu nie pozwolił i postawił twarde warunki. Jakieś to dziwne :/

użytkownik usunięty
Lucjana

Amitabh żyje w dobrych stosunkach z Khanami.

Apropo Amitabha to wiadome, że on jako senior ma największy posłuch i nie martw się... tam wszyscy są pod wpływem tylko i wyłącznie jego decyzji.

Jednak to nie zmienia faktu, że obrażenie Khanów jest nie lada wyczynem... nikt się na to jeszcze nie zdobył... prócz Aamira, Salmana... ale to taki odsetek... Aamir już przeprosił i to mu się chwali...

Apropo klap Abhiego... poszedł on po radę do swojego starszego kolegi właśnie Shahrukha... oto, co powiedział Abhi O SR:

"Shah Rukh jest kimś kogo zawsze szanowałem. Był dla mnie zawsze jak starszy brat udzielając mi bardzo pomocnych rad. Któregoś dnia opowiedział nam historię, która według mnie jest fantastyczna. Powiedział wtedy: 'Aktorzy są jak biegacze. Jedni z nich biegają gdy są ścigani, a niektórzy robią to bo kochają biegać. Bądź więc aktorem, który kocha *bieganie*. Nigdy nie graj bo musisz, bo ktoś ci kazał. Rób to z miłości do grania.' - to jest coś co zapamiętam jako aktor do końca mojego życia."

To jest rada odnośnie właśnie dalszego grania w filmach:)

I jak mógł nie zawalczyć o to by go zaprosić na ślub? Nie rozumiem? "Swojego STarszego Brata"?
Wiesz, że Ash ma w tym swój udział, bo po "CC" nie darzyła SR szczególną sympatią...

Cieszę się, że interesujesz się rodziną Bachchanów, a ja Khanów. Razem możemy wiele się od siebie nauczyć . :) Pozdrawiam:)

Haha, ona właśnie nie pasuje do Bollywoodu! próbuje na siłę stać się europejka, ale jakoś jej to nie wychodzi. Jak dla mnie, niech gra sobie w Hollywood, tam pasuje najbardziej do tych pustych pseudo "aktorów". A i jej taniec mnie nie zachwyca. Niczym nie przykuwa uwagi. Jest sztuczna i udaje kogoś kim chciałaby być, a nie jest w rzeczywistości.

użytkownik usunięty
_TURQUOISE_

Jeżeli o to chodzi to nie mam nic do jej tańca jednak "Isqu Kamina" bardzo mi się podoba...
Ja osobiście wole taniec Madhu jak już o tym rozmawiamy...
Czy na siłę chce stać się europejką... to samo można powiedzieć o Aamirze Khanie, Freidzie Pinto, Devie Patelu... mi się wydaje, że to raczej poszerzanie horyzontów... wiesz coś typu rozszerzanie sławy wśród nie tylko ulubieńców Bollywoodów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones