PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494642}

Hooligans 2: Do ostatniej krwi

Green Street 2: Stand Your Ground
6,2 29 405
ocen
6,2 10 1 29405
Hooligans 2: Do ostatniej krwi
powrót do forum filmu Hooligans 2: Do ostatniej krwi

Uznałem, że jest i tak wolne, więc obejrzę sobie te 3 części. Po pierwszej części byłem zaskoczony i
nie spodziewałem się, że tak miło spędzę te prawie 2h. Po drugiej części, albo inaczej. W trakcie
drugiej części miałem wrażenie, że oglądam komedię. Sceny przewidywalne do bólu. Po obejrzeniu
uznałem "Dobra przebolałem tę drugą to obejrzę i trzecią, może się poprawili", ale jak to się mówi
"Nadzieja matką głupich". Ten końcowy pojedynek był przewidywalny do bólu. I tak oto zamiast się
wyspać, to mam wyjęte te kilka godzin z życia.

P.S. Czy ktoś miał jeszcze w głowie podczas krzyczu Wooda, jakby krzyczał "Gaaaandalf"? ;d

użytkownik usunięty
Levon_V

Nie lamentuj jak stara babcia. Twoja wina że się pozbawiłeś cennych godzin. Oby Ci Bóg już ich nie zwrócił :-D

ocenił(a) film na 1
Levon_V

2 jest koszmarna, przy pierwszym podejsciu do czesci 3zasnalem wiec narazie sie nie wypowiadam ale powiem szczerze, ze nie pali mi sie do obejrzenia tego w calosci
mysle jednak, ze gorsza od 2 nie bedzie bo dwojka trzymala poziom dzieciecych fan fiction
w ogole w jakim kraju to sie rozgrywa bo nie sadze zeby to bylo w anglii, w prawdziwym swiecie nie robia zawodow pilkarskich o wyjscie na wolnosc z wiezienia w ktorym udzial biora mordercy itp, jakos nie sadze, ze spoleczenstwo to zaakceptuje, wiem ze brytole lubia pilke ale chyba nie az tak zeby darowac zbrodniarzom winy w zamian za strzelone gole na wieziennym podworku
lipa straszna
jak dotej pory widzialem 3dobre filmy o chuliganach, gsh, football factory, okolofutbola
byl jeszcze 1 ktorego tytulu nie pamietam ale malo bylo chuliganienia a wiecej gangsterki, wiem ze byl angielski i bohaterowie byli raczej starsi i sporo sie krecilo wokol dilowania pigulami i wojna z jakimis turkami chyba;p no ale jak wspomnialem chuliganienia tam bylo tyle co zero wiec nie do konca sie liczy

El_Magiko

prawda. niestety dwójka jest do dupy. wygląda jakby mieli budżet 10 000 $ i zatrudnili amatorów. o fabule nie wspomnę. Natomiast jedynka bardzo mi się podobała.

El_Magiko

Ten film o ktory ci chodzilo to Rise of the footsoldier,swietny klasyk:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones