PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200726}
6,9 247 355
ocen
6,9 10 1 247355
4,9 18
ocen krytyków
Hancock
powrót do forum filmu Hancock

broda i paznokcie

ocenił(a) film na 5

jak hancock obcina brode i paznokcie skoro jest niezniszczalny?

ocenił(a) film na 5
JohnnyTest

He,he. Nie rosną mu.

RAC_79

Chciałam to samo napisać :)

RAC_79

Gdyby mu nie rosły, to nie miałby zupełnie zarostu i włosów. Smith wygląda jak zapuszczony menel i goli się później paznokciami.

ocenił(a) film na 5
Paraves

Aha. Wręczam Ci łopatę roku.

RAC_79

Poddaję się! Jestem za mało inteligentny, ale bardzo chcę zrozumieć!! Co oznacza: "Wręczam Ci łopatę roku". Nie kombinuj, wyjaśnij - "pleaseeeee"

ocenił(a) film na 5
Paraves

Że odkopałeś wpis z 2013 roku.

RAC_79

Nadal nie rozumiem!! "odkopałeś wpis z 2013 roku." ---- o co chodzi?? Daj jakąś wskazówkę, cokolwiek!!

ocenił(a) film na 5
Paraves

Chodzi o to, że w 2019 roku skomentowałeś post z 2013 roku, czyli niby go odkopałeś. Niektórzy nie rozumieją, że na filmwebie to normalne zjawisko, że ludzie komentują stare wpisy, bo komentują przecież będąc na świeżo po seansie. Wchodzą na stronę danego filmu, żeby zobaczyć co inni pisali o tej produkcji i komentują, więc nie rzadko się zdarza, że komentują wpisy sprzed kilku lat.

Eleonora

Dziękuję, gdybym mógł wysłałbym kwiaty! Zrozumiałem! Fakt, nie popatrzyłem na datę, ale czasem dobrze jest odnieść się do starych (nawet swoich) wypowiedzi. Po latach wszystko wygląda inaczej. Pamiętam, jak w latach 80-tych przez 8 godzin stałem w kolejce do kasy kina, by obejrzeć film "Gamera, the Giant Monster". Wtedy byłem zachwycony (dzieciak inaczej patrzy na świat), teraz oceniam tę produkcję jako mega-kicz.

ocenił(a) film na 8
JohnnyTest

co do brody to sprawdźcie w filmie kawałek od momentu 45:58 (tak jest w mojej wersji, chodzi o moment tuż przed wyjściem z więzienia), a paznokcie pewnie obgryza :)

ocenił(a) film na 9
JohnnyTest

Nie zadawaj tego pytania na forum najnowszego Supermana...fanatycy cie zamęczą.

Marekgdapl

Laserowym wzrokiem :D

ocenił(a) film na 7
JohnnyTest

hahahahah to pytanie mnie zabiło xD

ocenił(a) film na 9
Katienkis

Dokładnie ;)
Co trzeba mieć w głowie, żeby z całej gamy możliwych pytań zadać właśnie takie? :D

ocenił(a) film na 5
JohnnyTest

Brodę sobie golił paznokciami (mydlił, a potem paznokciami jechał jak brzytwą - średnio sensowne, ale zawsze jest to jakiś pomysł) - była scena w filmie, co już napisał wyżej kolega rk_guilius. A paznokcie faktycznie pewnie obgryzał. W sumie ciekawsze jak ona sobie radziła z paznokciami.

Eleonora

Trafiłaś w sedno. Pilnik, nawet ten do metalu odpada tak jak i obgryzanie. W filmie (scena z obrączką) paznokcie są krótkie, ale zadbane. Wpadka reżyserska.

ocenił(a) film na 5
JohnnyTest

film o kaprysnym patafianie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones