PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200726}
6,9 247 296
ocen
6,9 10 1 247296
4,9 17
ocen krytyków
Hancock
powrót do forum filmu Hancock

UWAGA SPOILER!

W finałowej scenie (tej przed pierwszą częścią napisów), gdy Hancock dzwoni z dachu wieżowca obok niego siedzi orzeł. Następnie wyskakuje i przelatuje nad miastem. W pewnym momencie widać flagi kilku państw. Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć, że wśród nich jest polska flaga? Wydawało mi się, że jest to flaga w wersji z orłem (taka jak tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:State_Flag_of_Poland.png

Jeśli ktoś ma dostęp do filmu (np. wybiera się dopiero do kina) lub zauważył te flagi, to proszę o odpowiedź pod tematem.

Pozdrawiam
Campbells

ocenił(a) film na 7
Campbells

tak była tam Polska flaga obok paru innych.

Donnie_Darko

a ja nie pamietam :P jak bede ogladał 2 arz zwruce na to uwage :)

pzdr

ocenił(a) film na 6
Campbells

była wisiala obok innych flag tez przykuło to moją uwagę

ocenił(a) film na 8
Campbells

jest jest - tez ja zauwazylem ale to byla chyba bandera tzn z orlem na srodku flagi?

Bydghost

Dzisiaj byłem w kinie na tym filmie i też zauważyłem polską flagę.

Z resztą na tym obrazku widać, jak Hancock ma na spodenkach jej fragment - http://img213.imageshack.us/img213/4636/smithli9.jpg .

Camil

nie nie to po prostu jakiś szlaczek, pod czerwonym paskiem jest inny odcień niebieskiego koloru ;]

Warchlak

Warchlak - ano być może. :) Jednak mimo wszystko jakieś tam barwy Polski są. ;)

ocenił(a) film na 3
Campbells

byłem wczoraj w kinie - tak to była polska flaga z orłem na białym pasku na czerwonej tarczy.

alt_memetics

Wiadom, jak menel i mało kumaty rozrabiaka w USA, to musi być Polak! A jak czarny, to już w ogóle! :)

ocenił(a) film na 7
pracus

Czarny Polak to nie nowość. W "Oko za oko" czarnoskóra bohaterka mówi, że ma polskie korzenie. :D

Campbells

Tak jest polska flaga!!! :) ,jest też jedna zagadka jak dla mnie pewnym momencie filmu (01h:01m:02s)kiedy na ulicy sa te trąby powietrzne jest ujecie na ludzi miedzy trąbami i widać jakiegoś "wielkoluda",albo robota cos duzego:) CO TO JEST ????

ascorp

Tak, od razu polska flaga przykuła moja uwagę (jakoś właśną flagę od razu wypatrzyłem). Miałem nawet o tym napisać na forum, ale znalazłem ten temat.

ascorp

Faktycznie jest jakiś wysoki stwór, jakby DIABEŁ, aż mi ciary po plecach przeszły. CO TO JEST!?

Campbells

Jestem prawie pewny że w ostatniej scenie Hancock znajduje sie w Nowym jorku. Może ktoś rozpoznaję ten budynek na którym wiszą cztery flagi:
pierwsza wygląda jak francuska ale jest z jakimś dziwnym emblematem na białej części flagi, druga to typowo francuska flaga, trzecia polska a czwarta to flaga USA

użytkownik usunięty
Viteq

filmu nie oglądałem,ale:
wygląda jak francuska ?
znaczy,niebiesko biało czerwona,czy zamiast niebieskiego zieleń ? bo wtedy to jest flaga włoch a z emblematem na środku meksyku :)

ocenił(a) film na 7

Ta pierwsza to flaga miasta Nowy Jork
http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Nowego_Jorku
potem francuska, polska i amerykańska

Campbells

Faktycznie, była tam Polska flaga z orzełkiem, ale w końcu trzeba było jakoś zaznaczyć wyraźny Polski wkład przy produkcji filmu, a mianowicie operatorem drugiej kamery był polak - Łukasz Bielan :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones