PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200726}
6,9 247 330
ocen
6,9 10 1 247330
4,9 18
ocen krytyków
Hancock
powrót do forum filmu Hancock

Tak naprawdę długo zastanawiałem się jaką ocenę dać na ten film. 7,5 byłoby bardzo
odpowiednie, ale nie ma takiej możliwości. Gdy zaznaczałem 7 coś mnie tknęło. W zasadzie
dlaczego ma być niższa? Przecież Will Smith i Charlize Theron zagrali bardzo dobrze. Will to w
ogóle idealny aktor do filmów głębszych. Niektórzy faktycznie zarzucają mu, że jest nierówny, ja
bym raczej powiedział, że jest zmienny i zwaliłbym to na zmienną wizję reżyserów. Film
przynajmniej jak dla mnie ciekawie ukazuje, że różnice etniczne i pochodzeniowe nie zmieniają
miłości, ale czasem trzeba podjąć ciężkie wybory. Co ciekawe nawet Ci najwięksi,
najważniejsi, najmocniejsi potrzebują pomocy innych. Warto jej nie odrzucać, dzięki temu
może nas spotkać przygoda warta zachodu.

Ocena: 8/10

ocenił(a) film na 8
zwichrowaniec

Ładnie ujęte. W filmie można było poruszyć jeszcze kilka innych ważnych tematów, ale niestety wtedy nie byłoby to kino akcji. Też uważam, że 7 to troszeczkę za nisko, a z drugiej strony dlaczego nie ocenić na 8 ? Przecież to BARDZO DOBRA komedia SF

OmniModo

@OmniModo, dokształć się i poczytaj o tym, co to jest science fiction, bo zaplątałeś się w terminologii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones