PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200726}
6,9 247 335
ocen
6,9 10 1 247335
4,9 18
ocen krytyków
Hancock
powrót do forum filmu Hancock

Ale miks, nawet mi przez myśl nie przeszło, że można coś takiego wymyślić jak ten film.

ocenił(a) film na 5
klaudusia761212

Wymyślić,a wykonać z pomysłem to inna historia.

RAC_79

Racja :)

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Dokładnie tak. Szkoda, że wyszło jak wyszło bo film miał potencjał. Dobry pomysł nie został należycie wykorzystany. W przypadku tego filmu atrakcyjny punkt wyjścia zdaje się blednąć wobec wysokiego natężenia bzdur jaki zaserwowali widzom twórcy. Może w "dwójce" będzie lepiej...

klaudusia761212

No ciekawie to wymyślili! Już nie mogę doczekać się co w drugiej części wymyślą :D

ocenił(a) film na 8
margolcia24

8/10 jak dla mnie film zupełnie różni się od innych z superbohaterami;)

ostry666

Różni się bo nie jest to film o bohaterach którzy strzelają kulami ognia i takie tam... :) Bardzo fajny i taki realny zarazem ;) Dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 5
margolcia24

Jeśli ten film był dla ciebie realny, to chyba żyjemy w odrębnych rzeczywistościach :s

Ush

Zależy kto co lubi i czym się interesuje :)

ocenił(a) film na 5
margolcia24

Interesujesz się lataniem i skórą ze stali? : )

Ush

Głównie tym co może zdarzyć się w przyszłości... i ogólnie filmami s-f ;)

ocenił(a) film na 5
margolcia24

Chodziło mi o to, dlaczego ten film jest wg Ciebie realny. :) ale w sumie nieważne :)

Ush

Realny w sensie że nie widać jak bardzo jest komputerowo zrobiony :) Nie widać tej ' tandety ' :)

ocenił(a) film na 5
margolcia24

ahh. Racja :)

ocenił(a) film na 8
margolcia24

To chyba realistyczny a nie realny?

b3rs

No w sumie ...

ocenił(a) film na 9
margolcia24

Margolcia24 żywię szczerą nadzieję, że liczba 24 przy nicku nie jest Twoim wiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones