PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540271}
13 210
chce zobaczyć
Hancock 2
powrót do forum filmu Hancock 2

czy hancock 2 wogóle powstanie ? Jakoś w obsadzie marnie czyli nie zebrali jakiś aktorów i też nie ma plakatu zdjęcia czy innej informacji że hancock 2 powstanie. Dlatego nie jarajcie sie i nie bądźcie tacy pewni że będzie druga odsłona tego filmu.

krystian24

haha ja dodam że nie ma żadnych newsów odnośnie filmu...co źle mu wróży niestety. ja raczej w ogóle bym nie liczył że film powstanie :(

ZeneQr

Premiera na 2016 zaplanowana, więc dobrze będzie jak gdzieś na początku 2015 pojawią się jakieś newsy dopiero ;d

budziu128

No na twoim miejscu nie był bym takim optymistom :p to tylko tu przesunięta została data by jakieś matoły nie zaczęły oceniać filmu po upłynięciu wcześniej ustalonej daty :)

ZeneQr

Ta strona powstała najpewniej na słowa Smitha który powiedział, że na pewno powstanie druga część (wywiad z około 2008) a jego słowa potwierdzały liczby film kosztował około 150 milionów dolarów a zarobił 624 miliony dolarów. Ale też uważam by się nie napalać np. na dzień niepodległości czekamy już ponad 20 lat. :)

nieznajomy43

To jakaś masakra, ileż można dwójkę robić skoro kosztowała mniej niż takie World War Z i zarobiła więcej! :)

ZeneQr

Prawda, może nie mają po prostu pomysłu ja np. nadal czekam na iniemamocnych 2 a niema ich bo twórca niema jeszcze wystarczająco dobrego scenariusza. :)

krystian24

W kwestii newsów :)
http://www.vibe.com/article/beyonce-hancock-2-will-smith-rumors?utm_source=sc-fb &utm_medium=ref&utm_campaign=Beyonce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones